18 Черв 2021
Українська книжкова діаспоріана: читацький вимір

Колектив Дніпровської Центральної міської бібліотеки вітає бібліотекарку відділу соціокультурної діяльності - Москаленко Анастасію з отриманням сертифікату учасника Міжнародного Інтернет-флешмобу «Українська книжкова діаспоріана: читацький вимір», присвяченого вшануванню пам’яті Володимира Пилишенка.

Міжнародний Інтернет-флешмоб «Українська книжкова діаспоріана: читацький вимір» проходив упродовж 19 квітня – 25 травня 2021 року. Захід був організований Інститутом досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара, Науковим товариством студентів та аспірантів імені Олександра Оглоблина факультету міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» у співпраці з Українською Федеральною Кредитною Спілкою м. Рочестера (штат Нью-Йорк, США) і Бібліотекою української діаспори імені сенатора Джона Маккейна (м. Дніпро, Україна).

Для участі в флешмобі потрібно було опублікувати в соціальній мережі “Facebook” допис, у якому написати власні коментарі, враження, відгуки, роздуми про одну з книг, видану українцями за кордоном та позначити хештег #idudnauoa. Інтернет-подія згуртувала 80 учасників із більшості областей України та іноземних держав.