Хроніка

Всі розділи
25 Груд 2018
Комікси - це круто!

Дніпровська Центральна міська бібліотека, в рамках тижнів Німеччини в Україні, запрошує всіх бажаючих відвідати виставку книг та плакатів.

30 Лист 2018
Адріан Кащенко – український письменник, історик

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на лекцію "Адріан Кащенко – український письменник, історик" до 180-річчя від Дня народження нашого земляка.

25 Лист 2018
Від серця до серця

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на літературно-музичну програму «Від серця до серця».

24 Лист 2018
Браслет-талісман Шамбала

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх зацікавлених у плетінні макраме на майстер-клас «Браслет-талісман Шамбала»

24 Лист 2018
Клуб вишивальниць Дніпра

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує вишивальниць нашого міста на зустріч, де ви зможете обмінятись досвідом та подивитись на роботи інших майстринь.

23 Лист 2018
Вечори німецького кіно

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує на вечори німецького кіно.  До перегляду представлено фільм «Егон Шилє: Смерть і Дівчина».

22 Лист 2018
Голодомор в Україні: причини та спогади очевидців

Дніпровська Центральна міська бібліотека до Дня пам'яті жертв голодоморів запрошує всіх бажаючих на документальний кінопоказ та обговорення фільма «Голодомор в Україні: причини та спогади очевидців».

21 Лист 2018
Зима, що змінила країну

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на документальний кінопоказ та обговорення фільма «Зима, що змінила країну». До Дня Гідності та Свободи.

18 Лист 2018
Школа виноградаря-початківця

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує виноградарів-початківців на зустріч за інтересами, де ведучий Едуард Толочьянц поділиться із охочими секретами вирощування винограду.

18 Лист 2018
Пісня дзвенить над Дніпром

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на літературно-музичну програму «Пісня дзвенить над Дніпром» до ювілею поета-пісняра Володимира Лук'яненка.