11 Лист 2016
Шведсько-українська фотовиставка «РівноДоступність. Жити гідно всупереч долі» у Дніпрі


Фотовиставка розповідає історії чоловіків, жінок, дітей з Швеції та України, які, спираючись на право жити гідно, знайшли свій шлях у житті.

Фотовиставка вже побувала в 15 країнах світу. В Україні виставка була доповнена українськими історіями людей з інвалідністю. Учасники фотовиставки – політичний діяч Валерій Сушкевич, юна піаністка із синдромом Дауна Ліза Халявченко, спортсмен з пауерліфтингу Артем Гудзенко, громадський діяч Сергій Кіт – знають, як долати бар’єри.

Протягом місяця починаючи з 11 листопада  кожний бажаючий безкоштовно зможе оглянути експозицію виставки в приміщенні Дніпровської центральної міської бібліотеки за адресою: м. Дніпро, вул. Воскресенська, 23, лекційний зал (3 поверх).

 

11 листопада о 15:00 год в приміщенні Дніпровської Центральної міської бібліотеки пройде майстер-клас з жестової мови.

Майстер-клас з української жестової мови проведе Ігор Бондаренко – голова Ради перекладачів жестової мови України, офіційний представник Всесвітньої асоціації перекладачів жестової мови (WASLI) в країнах Східної Європи та Середньої Азії. Протягом двогодинного заняття учасники дізнаються про ази вивчення жестової мови, етичні моменти спілкування з глухими людьми, переглянуть мотиваційні відеоролики та тематичну презентацію.

Реєстрація учасників за тел. за тел. +38(066)292-14-39, (044)279-61-84 або за електронною адресою o.m.zhurbenko@gmail.com.

Організаторами заходу виступили: Посольство Швеції в Україні, Шведський Інститут, ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпровської Центральної міської бібліотеки.

Запрошуємо усіх зацікавлених до Дніпровської центральної міської бібліотеки за адресою: м. Дніпро, вул. Воскресенська, 23, лекційний зал (3 поверх).