14 Лист 2018
BookAngel в бібліотеці


11 листопада до Дніпровської Центральної міської бібліотеки завітала Яніка Мерило –  в.о. заступника міського голови Дніпра Філатова Б.А. та  громадська дiячка.

Яніка Мерило ознайомилась із відділами бібліотеки, відвідала тренінговий центр, де  саме проводились курси з програмування для дітей, завітала на заходи, які цього дня проводились у відділах – психологічний майстер-клас від психотерапевта Андрія Шеніна, курси жестової мови, тренінг та літературно-музичну програму для людей з особливими потребами, а також молодіжний простір з арт-терапією від партнерів ГО «ФРІ».

Напередодні Яніка Мерило зробила бібліотеці чудовий літературний подарунок – понад 300 яскравих примірників дитячих книг, яким вже зацікавились наймолодші читачі.«BookAngel - це новий проект, в рамках якого за допомогою друзів даруємо бібліотекам, садочкам та притулкам нові книги. Я завжди дуже любила книги і зараз, як мама 6-річного сина розумію, наскільки важливо, щоб була можливість читати різні, нові і освітні книги. Щиро дякую бібліотеці за те, що змогли створити таке затишне, тепле і розвиваюче середовище», - прокоментувала Яніка Мерило.


Бібліотека завжди радіє подарункам у вигляді нових надходжень, цінним творам класиків, романам-бестселерам та іншим виданням, які складають основу культурної спадщини. Такі книжкові дарунки займають місця не лише на поличках, а й у серцях дніпровців всіх поколінь.

Сучасна бібліотека відкриває двері не лише для читачів, сьогодні це місце для розвитку та відпочинку, отримання нових знань та навичок, вирішення соціальних питань, плідного проведення вільного часу з однодумцями, відпочинку фізичного та духовного.