01 Січ 2019
Січень 2019
2 січня
середа
14:00

Життя, присвячене свободі
До 110-річчя від Дня народження Степана Бандери
Презентація виставки
Відділ галузевої літератури, 3 поверх

2 січня
середа
18:00

Зустріч бардів. Віктор Байрак (м. Вінниця)
Творча вітальня «Відлуння»
Ведуча: Наталія Бобко
Літературно-музична програма
Соціокультурний центр, 4 поверх

5 січня
субота
12:00

Батьки і прототипи «Анжеліки»: Анн та Серж Голон
Клуб шанувальників прози «Червоні вітрила»
Ведуча: Людмила Селищева
Літературна програма, проза Франції
Лекційний зал, 3 поверх

5 січня
субота
13:00

Різдвяні прикраси
Майстер-клас з виготовлення сніжинок для молоді та юнацтва
Майстриня: Олена Азіатцева
Відділ художної літератури, 1 поверх

12 січня
субота
11:00
12 січня
субота
12:00

Новий рік завітає усюди…
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведучий: Володимир Третьяков
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

12 січня
субота
16:00

«Гетьман»
Кіноклуб «Моя Україна»
Перегляд фільму-портрету
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

13 січня
неділя
14:00

Урок малювання «Натюрморт»
Хобі-група «Натхнення»
Майстер-клас від Наталі Федорець
Відділ документів з питань мистецтв, 5 поверх

13 січня
неділя
15:00

Ювілейний вечір Дніпропетровського барда Сергія Полянського
Творча вітальня «Відлуння»
Ведуча: Наталія Бобко
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

15 січня
вівторок
14:00

Правова громадська приймальня
Державна реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області
Безкоштовні юридичні консультації для читачів бібліотеки
Інформаційно-бібліографічний відділ, 2 поверх

17 січня
четвер
17:00

«Місячний камінь»
Проект «Книга прочитана екраном»
Ведуча: Лариса Друбецька
Перегляд фільму за романом Трумена Капоте
Соціокультурний центр, 4 поверх

17 січня
четвер
18:00

Дніпро – зелене місто, проблематика нових місць для висадки
Публічний HUB «Світ науки»
Лектор: архітектор Анастасія Саєнко
Панельна дискусія
Лекційний зал, 3 поверх

18 січня
п’ятниця
12:00

Незвичайні історії Едгара По
210 років від Дня народження американського письменника
Огляд літератури від Олени Петренко
Відділ художної літератури, 1 поверх

18 січня
п’ятниця
13:00

Україна крізь віки
До Дня Соборності України
Презентація книжкової виставки
Відділ галузевої літератури, 3 поверх

18 січня
п’ятниця
13:00

Майстерня з Декупажу
Майстер-клас від майстрині Антоніни Куманьової
Соціокультурний центр, 4 поверх

18 січня
п’ятниця
16:00

Злет. Трагедія. Вічність
Перегляд та обговорення документального фільму про кінорежисера Сергія Параджанова
Ведуча: Ірина Корінько
Відділ документів з питань мистецтв, 5-й поверх

18 січня
п’ятниця
17:00

Маркетинг
Лектор: Володимир Виборний
Лекція-тренінг з маркетингу
Соціокультурний центр, 4 поверх

19 січня
субота
13:00

«8 жінок»
Кіноклуб «Світ французького кіно»
В рамках Року французької мови
Перегляд фільму з обговоренням
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

20 січня
неділя
14:00
20 січня
неділя
15:00

Пісні оптимізму та любові
Клуб любителів співу
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

22 січня
вівторок
16:00

Надія на возз’єднання
До Дня Соборності України
Ведуча: Лариса Друбецька
Документальний кінопоказ
Соціокультурний центр, 4 поверх

25 січня
п’ятниця
13:00

І героїзм, і трагедія під Крутами
До Дня пам’яті героїв Крут
Презентація книжкової виставки
Відділ галузевої літератури, 3 поверх

25 січня
п’ятниця
16:00

Перші лікарі міста на Дніпрі: Карл Роде, Павло Бойченко
ПЕРЕНЕСЕНО НА 01.02.19
СЛІДКУЙТЕ ЗА АНОНСАМИ

Лекторій «Цікаве про рідний край»
Лекція від історика, краєзнавця Максима Кавуна
Лекційний зал, 3 поверх

25 січня
п’ятниця
17:30

Творча зустріч з авторами нової збірки поезії «Лира Dp2.0»
Поетична студія «Ліра»
Видавництво «ГЕРДА»
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури
Соціокультурний центр, 4 поверх

26 січня
субота
11:00
26 січня
субота
12:00

Навколо нас зима кружляє…
Регіональна спілка письменників Придніпров’я
Ведуча: Лариса Яворська
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

26 січня
субота
12:00

Таємні дороги…
Презентація книги від Людмили та Бориса Ковтонюків
Зустріч з мандрівником Сергієм Гордієнко
Літературна програма
Соціокультурний центр, 4 поверх

26 січня
субота
16:00

«Он был чистого слога слуга…»
Вечір пам’яті Володимира Висоцького
Творча вітальня «Відлуння»
Дніпровський Бард-Арт-клуб
Лекційний зал, 3 поверх

26 січня
субота
16:00

«JESTES BOGIEM»
Кіноклуб «Kino polskie»
Перегляд фільму польською мовою
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

29 січня
вівторок
18:00

Зустріч дніпровських поетів та бардів
ЗАХІД СКАСОВАНО!
Творча вітальня «Відлуння»
Ведуча: Наталія Бобко
Літературно-музична програма
Соціокультурний центр, 4 поверх

31 січня
четвер
16:00

Батько гімну України
До 180-річчя від Дня народження Павла Чубинського
Ведуча: Лариса Друбецька
Документальна історія
Соціокультурний центр, 4 поверх

щопонеділка (до 14 січня)
14:00

Героїко-патріотичний клуб «Пам’ять»
Літературно-музична програма
Лекційний зал, 3 поверх

щосереди
18:30

Велошкола
ГО «Дніпровелоклуб»
Лекція
Соціокультурний центр, 4 поверх

щочетверга
18:30

ENGLISH SPEAKING CLUB OSVITA
Розмовний клуб
Відділ документів іноземними мовами, 6 поверх

щосуботи
13:00

Курси японської мови для продовжуючих
Розмовний клуб
Соціокультурний центр, 4 поверх

щосуботи
15:00

Клуб «Айкідо»
Перегляд та обговорення відео
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Книжкові виставки та перегляди літератури
Усі відділи бібліотеки

Протягом місяця

Машина часу
експозиція ретро-оргтехніки
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

COW – 2018. ILLUSTRATION BIENNALE
Виставка конкурсних робіт
Всі поверхи бібліотеки

Протягом місяця

Чарівною мовою вишиванки
Виставка-інсталяція національної вишивки областей України
Соціокультурний центр, 4 поверх

Протягом місяця

Візерунки душі
Виставка робіт учнів МІСК СЮТ м. Дніпро, студія декоративного розпису
Центр слов’янської писемності і культури, 6 поверх

Протягом місяця

З Україною в серці
Виставка малюнків учнів ДХШ № 1
6 поверх

Протягом місяця (до 14 січня)

Різдвяна зірка
Творчі роботи учнів художніх шкіл м. Дніпра
1, 2, 4, 5, 6 поверхи

Увага!

В афіші можливі зміни.
З приводу заходів, які Вас зацікавили звертайтесь за телефонами:
(056) 740-38-75
(056) 745-20-52