01 Лют 2019
Громадське обговорення стартувало

Тільки вчора на сайті Дніпровської міської ради була оприлюднена інформація «Громадське обговорення щодо присвоєння імені Олеся Гончара бібліотеці-філії № 10 Дніпровського міського комунального закладу культури «Централізована система публічних бібліотек для дорослих».

А вже сьогодні у приміщенні бібліотеки-філіалу № 10 на ж/м Ломівський розпочалося обговорення.
До бібліотеки на Шолохова, 7 завітали представники різних прошарків мешканців масиву Ломівський, читачі бібліотеки, директори та вчителі шкіл, творча інтелігенція, бібліотекарі міста на зустрічі з народним депутатом України І.І.Куліченком обговорювали необхідність та закономірність присвоєння бібліотеці-філіалу № 10 імені Олеся Терентійовича Гончара.
Заступник начальника управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Л.В.Кудряшова,  міністр соцполітики 90-х років П.П.Овчаренко, директор СШ №134 Л.М.Кульбач, директор ДХШ №2 О.І. Бойченко, директор ДМШ №17 Т.О.Біла, керівник театральної студії "МИ"  І.І.Мінєврина, кандидат філологічних наук  К.С. Дуб, доктор філологічних наук А.М. Поповський, племінниця Олеся Гончара  В.Г. Сесь, співробітник ДНУ Н.М. Щербак, яка опікується будинком-музеєм Олеся Гончара на Клубній, 25, письменниця, журналіст Леся Степовичка, депутати АНД районої у місті ради Л.С. Романенко та О.А. Ганзюр, голова правління "Ломівський-7" Ю.Д. Яненський, завідувач кафедри інформаційних технологій та інформаційних систем Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, доктор наук з державного управління, професор С.А.Квітка взяли активну участь у обговоренні.
Виступи присутніх підтвердили, що бібліотека провела величезну роботу по збору та популяризації гончарівського надбання, на якому виховується підростаюче покоління не тільки АНД-району , а й міста Дніпро. Понад 15 років працівники бібліотеки збирали книги видатного земляка, статті про його життя і діяльність, які лягли в основу «Бібліотечної Гончаріани». З любов’ю оформили меморіальний куточок письменника, який майже точно відтворює оригінальний кабінет О.Т.Гончара.
Всі присутні дякували І.І.Куліченку за допомогу у здійсненні ремонту приміщення, який перетворив звичайну бібліотеку на віддаленому житловому масиві Ломівський на справжній культурний центр мікрорайону.
Справжнього філософського змісту набуло обговорення після виступу доктора філософський наук А.М.Поповського, який наголосив на значенні спільної роботи комплексу дитячого садку, школи та бібліотеки у вихованні підростаючого покоління.

Фотоальбом на facebook