10 Квіт 2019
Кінозустріч: Між дитинством та дорослістю

У житті кожної молодої людини є дуже непростий час, коли вона полишає безтурботне дитинство і вперше стикається з дорослим життям. Щось у сучасному світі не так, тому що у цей перехідний період молода людина постає перед жорстокою дійсністю наодинці і ніхто не може їй допомогти. Іноді це драматичне зіткнення призводить до незворотних наслідків. У рамках програми «Між дитинством та дорослістю» на матеріалі трьох визначних фільмів ми спробуємо розібратись, що створює таку ситуацію і чи можна її уникнути.

Нашу розмову почнемо, мабуть, за найкращого та найбільш титулованого вітчизняного фільму «Плем’я» Мирослава  Слабошпицького. Тож мова піде про реалії сучасної України.

Головний герой фільму, Сергій, потрапляє в спеціалізований інтернат для слабочуючих, де існує кримінальна організація, Плем'я. Він намагається зайняти своє місце в ієрархії школи і бере участь в кількох пограбуваннях. Коли Сергій закохується в Анну, одну з наложниць Наглядача, йому доводиться порушити неписані закони племені.

*Увага! Фільм дивимось вдома і весь час кінозустрічі присвячуємо розмові про кіно.

Дата: 10 квітня (середа)

Час: 17:30

Адреса: вул. Воскресенська, 23. Соціокультурний центр, 4 поверх

Вхід вільний.