16 Трав 2019
Зелена архітектура - зелене будівництво

Дніпровська Центральна міська бібліотека та ГО «Освітній центр «Відкрите Знання» запрошують всіх бажаючих прийняти участь у публічній фаховій дискусії на тему: «Зелена архітектура - зелене будівництво».

Мета заходу:

 1. Пошуки  можливостей комплексного поєднання  еко-архо-техносфер у процесі сталого розвитку міста.

 2. Організувати междсиціплінарний  діалог представників суміжних професій:  архітектори, ландшафтники, екологи, біологи, інженери – будівельники.

3. Сприяти  комунікації з перспективою співпраці  між органами місцевої влади,  фахівцями та громадськими  організаціями  екологічного напрямку.

Дата:  16 травня 2019 року  16.00 - 18.00

Місце проведення:  HUB «Світ науки»,  Міська  центральна бібліотека для дорослих,  м. Дніпро, вул. Воскресенська 23, Лекційний зал, 3 поверх.

Запрошуємо прийняти  участь у дискусії  практиків, викладачів, студентів архітекторів, будівельників, ландшафтних дизайнерів, екологів, біологів, екологічні громадські організації, представників місцевих органів влади відповідного профілю.

Теми для обговорення: основні складові та напрямки зеленої архітектури; озеленення в архітектурі; екологічна архітектура - системний підхід; громадські ініціативи з озеленення: що потрібно знати та на що звертати увагу; зелене будівництво в Україні: стан та перспективи; новітні еко-будівні матеріали та технології; як поєднати екологічність & економічність, функціональність & естетичність.