16 Лист 2019
Велике мистецтво

Дніпровська Центральна міська бібліотека та Бард Арт Клуб «Червоні вітрила» запрошують на чергову зустріч творчої вітальні «Відлуння».

Цього разу на гостей чекає творча зустріч із жінками, яких об'єднує одне: цікавість і любов до життя в усіх його проявах!

На перетині музики й поезії виникає щось дивовижне – почуття, емоція, настрій, до якого можна доторкнутися серцем і відчути, як поезія сплітається з музикою та породжує нову реальність, у якій хочеться бути й немає нічого неможливого в цю мить і в цій реальності.

ЯНА ДІХАН – автор та виконавець пісень з нашого міста, лауреат фестивалю "Вагант", почесний гість фестивалю авторської пісні та поезії "Співучі Вітрила", яскрава особистість та неординарна людина. Яскрава й весела, епатажна й чуттєва! Режисер і актриса свого власного пісенного театру. Кожен її вихід до глядачів – це міні-вистава, смішна або драматична, але завжди – на межі щирості й відвертості.

ВІКТОРІЯ СЛАВІНСЬКА – виконавиця пісень і авторка музики. Вона вміє виконати пісню іншого автора так, що пісня одразу стає рідною та своєю. Віднедавна Вікторія пише музику на вірші улюблених поетів, і це дійсно радісне відкриття для поціновувачів авторської пісні. Пісні Вікторії – це скарб з глибини душі, справжнє диво, яке зможе розділити кожен глядач.

АНАСТАСІЯ СОРОКІНА – поет, у якому дивним чином поєднуються молодість і зрілість, тонке сприйняття світу й майстерне володіння словом. Якщо ви мріяли пробігтися по веселці, то поезія Анастасії саме той місток, на який варто піднятися.

Жіноча енергетика виконавиць, відкритість, чарівність і розум справлять незабутнє враження й надовго залишать у душах тепло і світло. Вірші та пісні учасниць проекту однаково цікаві і чоловікам, і жінкам. Чоловіки отримують квиток на мандрівку в загадковий світ жіночих почуттів і шанс побачити себе жіночими очима. А жінки – шанс для формулювання своїх підсвідомих бажань і мотивацій.

Дата: 16 листопада (субота)

Час: 17:00

Адреса: вул. Воскресенська, 23, Лекційна зала, 3-й поверх

Вхід вільний.