Хроніка

Розділ: Новини
10 Січ 2018
Вертеп

10 січня 2018 року в Центральній міській бібліотеці відбулась вистава від шкільного театру під керівництвом Бориса та Ангеліни Великих (КЗО «СЗШ №97 ім. П.І. Шкідченка»). 

27 Груд 2017
Різдвяна казка

27 грудня 2017 року у Центральній міській бібліотеці пройшла презентація виставки дитячих художніх робіт вихованців студії образотворчого мистецтва «Веселка».

27 Груд 2017
ДНІПРО ЧИТАЄ – 2017

Дніпровська Центральна міська бібліотека щиро вітає переможців 7-го щорічного фотоконкурсу «ДНІПРО ЧИТАЄ – 2017!»

23 Груд 2017
Презентація перевиданих книг про колишнього запорожця Микиту Коржа

В соціокультурному центрі Центральної міської бібліотеки відбулась презентація книг про колишньогозапорізького козака, мешканця Катеринославської губернії та повіту (зараз Дніпропетровщина), селища Михайлівки Микити Леонтійовича Коржа: книга «Устное повествование бывшего запорожца. Никиты Леонтьевича Коржа» та книгу українського письменника, етнографа Олекси Стороженко «Споминки про Микиту Леонтійовича Коржа». 

23 Груд 2017
Пора чудес прийшла в твій дім

23 грудня у відділі пройшов майстер-клас "Пора чудес прийшла в твій дім". Діти та дорослі з натхненням виготовляли символ 2018 року - жовту земляну Собаку.

22 Груд 2017
Мерефо-Херсонський міст: залізобетонне мереживо над Дніпром

В лекційному залі відбулось чергове засідання лекторію «Цікаве про рідний край», яке веде кандидат історичних наук, дослідник та краєзнавець Максим Кавун. В черговий раз шанувальники історії рідного краю почули цікаву розповідь про унікальну споруду через річку Дніпро – Мерефо-Херсонський міст. Цей міст дійсно є залізобетонним мереживом над Дніпром.

21 Груд 2017
Український пересмішник

 

В соціокультурному центрі відбувся творчий захід, присвячений талановитому українському актору Андрії Сові. Присутні прослухали презентацію про життя та творчість актора, яку підготувала головний бібліотекар Лариса Друбецька та продивились документальні фільми «Український пересмішник» і «Спогади. Андрій Сова».

20 Груд 2017
Екскурсія бібліотекою

26 грудня 2017 року у Центральній бібліотеці пройшла екскурсія для учнів сусідніх шкіл. Діти ознайомились із відділами бібліотеки, представленими експозиціями, виставками та дізнались багато нового про роботу бібліотекарів.

19 Груд 2017
День Святого Миколая: історія свята

19 грудня в соціокультурному центрі відбувся культурологічний захід присвячений історії свята Святого Миколая. З презентації, яку підготувала головний бібліотекар Лариса Друбецька, слухачі дізнались про життя та корисні справи Миколая Мірлікійського, який згодом був визнаний церквою святим. Адже він, за свої добрі справи, шанований не тільки дітьми, а і дорослими.

18 Груд 2017
Швеція стає ближчою

18 грудня 2017 року у Дніпровській Центральній міській бібліотеці стартувала мандрівна виставка «Дитяча література Швеції у бібліотеках Дніпра». Проект реалізується Центральною міською бібліотекою  за підтримки Посольства Швеції в Україні.