Хроніка

Розділ: Новини
14 Лист 2018
BookAngel в бібліотеці

11 листопада до Дніпровської Центральної міської бібліотеки завітала Яніка Мерило –  в.о. заступника міського голови Дніпра Філатова Б.А. та  громадська дiячка.

09 Лист 2018
Ювілей Івіна Тургенєва

9 листопада, у відділі художньої літератури під звуки відомого романсу, в день 200-ї річниці з дня народження згадували життя і безсмертні твори Івана Сергійовича Тургенєва.

09 Лист 2018
Радіодиктант у бібліотеці

9 листопада у тренінговому центрі Дніпровської центральної міської бібліотеки пройшов 18-й радіодиктант єдності до Дня української писемності та мови.

08 Лист 2018
Макс Кідрук "Де немає Бога"

8 листопада з презентацію нового роману "Де немає Бага" до Центральної міської бібліотеки завітав український письменник, мандрівник і популяризатор науки - Макс Кідрук.

07 Лист 2018
Нова бібліотека передає досвід всій Україні

З 5 по 7 листопада у Дніпрі проходив Другий Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць, організований Міністерством молоді та спорту України у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та Управлінням молоді та спорту Дніпропетровської ОДА. На заході підбили підсумки конкурсу Кращі практики молодіжної роботи 2018. За його результатами проект Нової бібліотеки (бібліотека– філія № 34, м.Дніпро, вул. Шнеєрсона, 5в) «Настільні ігри англійською мовою» увійшов до Всеукраїнського каталогу «Кращі практики молодіжної роботи 2018 р.»

01 Лист 2018
Світ дитячих мрій

З 1 листопада на третьому поверсі Дніпровської Центральної міської бібліотеки з’явилась яскрава виставка малюнків вихованців Студії образотворчого мистецтва "Веселка", під промовистою назвою - "Світ дитячих мрій".

27 Жовт 2018
Майстер-клас «Нові лідери Дніпропетровщини»

Як стати лідером? Які якості потрібно мати лідеру? Як не боятись виступати перед незнайомою публікою? Як виступ зробити цікавим та корисним? Що заважає людині бути розкутим під час ділових зустрічей? Як стати щасливим та успішним, не зважаючи на вік?

26 Жовт 2018
Історія заснування університету в Катеринославі

26 жовтня під час краєзнавчого лекторію «Цікаве про рідний край» історик, дослідник-краєзнавець Максим Кавун розповів про історію заснування Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара. В 2018 році цій події виконалось 100 років (1918 рік).

25 Жовт 2018
Визволення України. Битва за Дніпро

До 75-ої річниці визволення міста Дніпра від фашистських загарбників під час Другої світової війни, в соціокультурному центрі пройшов документальний кінопоказ. Присутні переглянули різні документальні фільми про війну на території Україні, про період окупації Дніпропетровщини 1941-1944 рр. та форсування річки Дніпро, серпень-жовтень 1943 року.

21 Жовт 2018
Франц Шуберт – перший романтик у музиці

21 жовтня у залі Центральної міської бібліотеки пройшла літературно-музична програма «Франц Шуберт – перший романтик у музиці». Прозвучали вокальні та інструментальні твори у виконанні Сергія Ємельянова – кларнет, Ольги Антощук – вокал, Тетяни Адлуцької – фортепіано.