Хроніка

Розділ: Анонс
01 Лют 2019
Першi лiкарi мiста на Днiпрi: Карл Роде, Павло Бойченко

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на лекцію "Першi лiкарi мiста на Днiпрi: Карл Роде, Павло Бойченко".

31 Січ 2019
Батько гiмну України

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на документальний кiнопоказ «Батько гiмну України» до 180-річчя від Дня народження Павла Платоновича Чубинського.

26 Січ 2019
"Jestes Bogiem"

Запрошуємо всіх шанувальників польського кіно на перегляд фільму Лешека Давіда "Jesteś Bogiem".

26 Січ 2019
«Он был чистого слога слуга…»

Центральна Дніпровська міська бібліотека і літературно-музична вітальня «Відлуння» запрошують всіх любителів авторської пісні на вечір присвячений видатнму співаку, актору, поету -  Володимиру Висоцькому.

26 Січ 2019
Навколо нас зима кружляє…

Дніпровська Центральна міська бібліотека та Регіональна спілка письменників Придніпров’я запрошують усіх бажаючих на літературно-музичну програму "Навколо нас зима кружляє…".

26 Січ 2019
Таємні дороги...

У Центральній міській бібліотеці Дніпра відбудеться перша у цьому році велика презентація нових творів краєзнавців Бориса та Людмили Ковтонюків. На неї запрошені герої книги. Помітною фігурою серед яких є відомий вчений мандрівник-одиночка - Сергій Гордієнко, на рахунку якого понад 160 тисяч кілометрів, подоланих по 5 континентах без автотехнічних засобів – лише пішки, на каяку та лижах. Героям нарисів буде безкоштовно вручене сувенірно-подарункове видання.

26 Січ 2019
Клуб вишивальниць Дніпра

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує вишивальниць нашого міста на зустріч, де ви зможете обмінятись досвідом та подивитись на роботи інших майстринь.

25 Січ 2019
I героїзм, i трагедiя пiд крутами

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує бажаючих на презентацiю книжкової виставки до Дня пам’ятi героїв Крут.

22 Січ 2019
Надія на возз’єднання

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих на документальний кінопоказ "Надія на возз’єднання" до Дня Соборності України.

20 Січ 2019
Пісні оптимізму та любові

Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує усіх бажаючих на зустріч клубу любителів співу, тема якої: "Пісні оптимізму та любові".