Творча родина міста

У Центральній міській бібліотеці відбулось відкриття виставки творчої родини архітекторів Клопко.

Георгій Клопко - видатний дніпровський архітектор, митець. Його справу й досі продовжують його дружина, донька та онуки.

Перейти
ПерейтиМайстер-клас від рестораторки Олени Булах

Попри тривоги та відсутність світла - майстер-клас від рестораторки Олени Булах відбувся, у затишній атмосфері бібліотеки, відвідувачів почастували смаколиками та розповіли про секретні інгредієнти гарбузово-яблучного тандему

Перейти
ПерейтиЗустріч з письменницею Ксенією Фукс

Шалені емоції, щирі обійми та відверта розмова - саме такою запам’ятається дніпрянам зустріч з письменницею Ксенією Фукс. Ксенія розповіла про свій творчий шлях, особисте життя та трохи поділилася планами на майбутнє. Письменниця з Німеччини, яка допомагає українцям в Україні і мріє про повернення додому! 

Перейти
ПерейтиЩастя - дитині, миру - країні!

19 листопада у Центральній міській бібліотеці відбувся захід "Щастя - дитині, миру - країні!", протягом якого юні учасники ознайомились зі своїми правами у формі гри. Було стільки цікавих відкриттів! Ну а джерелом цих знань завжди можуть стати книжки.

Перейти
ПерейтиКонцерт на біс від запорізьких скрипалів

Концерт на біс від запорізьких скрипалів, лауреатів міжнародних конкурсів: Костянтина Івасенка, Олександра Володіна, Костянтина Цацина, Володимира Галіченка знову зібрав чисельну аудиторію у Центральній міській бібліотеці. Бо мелодія скрипки зачаровує і відволікає від всього буденного. А бібліотека знову дивує і захоплює! Завітайте знов!

Перейти
ПерейтиКнижкова акція #BOOKSHARING

Нещодавно в нащій бібліотеці проходила КНИЖКОВА АКЦІЯ "#BOOKSHARING"
УКРАЇНЦЯМ – УКРАЇНСЬКЕ! УКРАЇНСЬКИМ ДІТЯМ – УКРАЇНСЬКА КНИГА!

Перейти
ПерейтиА серце переповнене  і болем, і любов'ю

"А серце переповнене  і болем, і любов'ю"... І так, мабуть зараз у всіх, душа кого не зачерствіла. 12 листопада творча вітальня "Відлуння" знову зібрала своїх друзів під дахом Центральної міської бібліотеки.

 

Перейти
ПерейтиУкраїнська ідентичність у портретах письменників

У Центральній міській бібліотеці відбувся захід "Історія гідності і боротьби" в рамках проєкту "Бібліостудія: Україна. Ідентифікація"

Перейти
ПерейтиРадіодиктант єдності 2022

Сьогодні співробітники бібліотек долучились до українського флешмобу з написання диктанту національної єдності
Бути українцем- вільно спілкуватися  та писати українською. 
 

Перейти
Перейти240-річчя від Дня народження Нікколо Паганіні

Це був стовідсотковий аншлаг і фурор! 5 листопада лекційна зала Центральної міської бібліотеки не змогла вмістити усіх поціновувачів скрипки. До 240-річчя від Дня народження Нікколо Паганіні відбувся неймовірний концерт у виконанні титулованих запорізьких виконавців, лауреатів міжнародних конкурсів. 

Перейти
Перейти