21 Бер 2013
Нехай музика й живопис заговорять віршами


21 березня о 16:00 у лекційному залі Центральної міської бібліотеки відбувся літературно-музичний вечір «Пусть музыка и живопись заговорит стихами». На цьому заході були присутні почесні гості з міського управління культури та мистецтв.

Начальник управління культури та мистецтв міської ради Євген Хорошилов привітав усіх з Днем поезії та вручив Центральній бібліотеці сертифікат на суму 5000 гривень для випуску збірки поезій «Чарівний мій Дніпропетровськ».

Активну участь в заході приймали дніпропетровські поети з Національної спілки письменників України, Регіональної спілки письменників Придніпров’я, молоді поети-переможці міського конкурсу «Літературна надія Дніпра-2011» та інші гості – шанувальники поезії.

Глядачі ознайомилися з виставкою репродукцій молодих художників, роботи яких стали ілюстраціями до поетичної збірки «Сонячна палітра» та з репродукціями акварелей дніпропетровської поетеси та художниці Ніни Бєлової, якими авторка проілюструвала свою поетичну збірку пейзажної лірики «Времена года». Були представлені роботи молодої художниці Діани Кравченко (19 років), дипломанта та учасниці багатьох художніх виставок у м. Дніпропетровську.

Другий секретар посольства держави Ізраїль в Україні Давид Маміствалов  привітав усіх присутніх  з Днем поезії та подарував бібліотеці книги. 


Вечір супроводжували музичні номери у виконанні Ірини Ромбальської, яка співала пісні дніпропетровських поетів та композиторів.


Учасниці свята, творча група «Свет Софии» з організатором заходу провідним бібліотекарем Центральної бібліотеки Ларисою Друбецькою та художницею-ілюстратором Діаною Кравченко.