16 Трав 2013
День правової інформації

16 травня в Центральній міській бібліотеці відбувся День правової інформації для відвідувачів Громадської правової приймальні та працівників бібліотеки.
Присутні ознайомилися з новими надходженнями, представленими в інформаційно-бібліографічному відділі на перегляді  «Кодекси України та їх науково-практичні коментарі», підготовленому провідним бібліографом Козаковою О.О.
Про електронне врядування, веб-портали, які пропонують громадянам різні види адміністративних та інших послуг розповіла завідуюча інформаційно-бібліографічним відділом ЦБ Глоба Т.І. Вона презентувала  учасникам заходу новий  буклет серії «Швидка правова допомога» під назвою «Правові е-ресурси та послуги громадянам».
Індивідуальні консультації по користуванню правовою законодавчою базою «ЛІГА» проводила провідний бібліограф Савицька Н.П.
Захист прав споживачів, права автомобілістів, новації пенсійного законодавства, соціальний захист малозабезпечених  категорій громадян, державна допомога сім’ям з дітьми – про нові  юридичні консультації за матеріалами інфотеки цієї тематики  розповіла  головний бібліограф Лагода Н.П.

Актуальним питанням житлово-комунального господарства з правової точки зору був присвячений виступ  провідного спеціаліста відділу з організаційних питань  Дніпропетровського міського управління  юстиції Сурженко К.О. Вона відповідала на питання  слухачів по організації діяльності ОСББ, передачі прав власності на житло, пільги по оплаті житлово-комунальних послуг та ін.З сучасним станом і перспективами розвитку житлово-комунального господарства в Україні та нашому місті , діючими  тарифами можна  було ознайомитися  на виставці «Час реформ у сфері житлово-комунальних послуг». Присутні дізналися багато нової корисної інформації. День правової інформації закінчився побажаннями, щоб такі зустрічі стали традиційними.