16 Верес 2013
Святкуємо День міста разом з книгоюБагатолюдно і цікаво було в парку Лазаря Глоби біля стенду  інформаційно-бібліографічного відділу Центральної міської бібліотеки на День міста.


Батьки з дітьми, студенти, люди похилого віку – всі мали можливість познайомитися з довідковою літературою з фонду Центральної бібліотеки за своїми уподобаннями.


Про універсальні  та галузеві довідкові видання  як скарбницю знань  розповідала гостям заходу завідуюча відділом Тетяна Глоба.


Вікторину «Для розумних дітей і дбайливих батьків»  провела головний бібліограф Наталія Лагода. У кого з тварин голуба кров, де живуть снігові мавпи, яка комаха живе найдовше – якщо нелегко було миттєво відповісти  на подібні питання, відповідь учасники вікторини шукали за допомогою довідкових видань.


Старші учасники заходу теж мали можливість проявити  свою обізнаність та кмітливість, взявши  участь у ерудит-лото «Що? Де? Як знайти?».Всі, хто швидко і правильно виконував завдання, отримали  цікаві призи.


З подивом і захопленням учасники свята  відкривали для себе різновиди свого імені, значення  або походження власного прізвища. Користуватися словниками їм допомагала провідний бібліограф Надія Савицька.

Для більш повного знайомства з багатством довідкових видань запрошуємо всіх бажаючих   в  інформаційно-бібліографічний відділ Центральної міської бібліотеки  (вул. Леніна, 23, ІІ поверх, довідки за телефоном: (056) 740-38-75.