17 Верес 2013
До Дня міста-2013: Фоторепортаж


Експозиція Дніпропетровської Центральної міської бібліотеки з висоти пташиного польоту.

 
Бібліотеки Дніпропетровської ЦБС для дорослих на мапі міста. Розповідає головний бібліотекар ЦБ Світлана Циркіна.
 

«Катеринослав крізь століття» - виставка краєзнавчої літератури з  фондів читального залу ЦБ.

 
Бібліорулетка «Вулицями нашого міста» зацікавила і юних, і літніх знавців історії Дніпропетровська. Ведуча гри -  провідний бібліотекар Лариса Друбецька.

 
Головний бібліограф інформаційно-бібліографічного відділу Наталія Лагода зацікавила  дорослих і дітей питаннями ерудит-лото «Що? Де? Як знайти?».

 
Новину року – Слов’янський Центр в бібліотеці презентує   бібліотекар Олена Несмашна.

 
Виставку книг з рукоділля жодна дніпропетровчанка не минула.  «Диво  рукотворне» презентує провідний бібліотекар Тетяна Артеменко.

 Майстер-класи з оріґамі та художнього розпису зацікавили малечу та їх батьків. Ведучі – бібліотекарі Надія Тилик та Лілія Хомюк.

 
Інсталяція  «Човник мій у морі книг». За виготовлення човника з паперу малеча отримувала у подарунок улюблену книгу, а батьки – запрошення до Центральної бібліотеки.

 
«Відкрий себе для світу» - виставка творчих робіт читачів бібліотеки –філіалу № 24 (дітей з обмеженими можливостями). Завідуюча бібліотекою Тетяна Ковальова.

 Від чудових довідників відірватись неможливо.

 

На комп’ютерному майданчику дніпропетровцям презентували виставку «Для тих, хто читає у «цифрі» та записували бажаючих взяти участь у тренінгах з основ користування ПК та Інтернету.

 

Завідуюча відділом Лідія Старченко, бібліотекар Наталія Кічігіна: «Буккросінг – дуже цікаво! Обов’язково завітайте до бібліотеки».

 
Світлини переможців міських фотоконкурсів «Дніпропетровськ читає – 2011,2012» із зацікавленістю переглядали всі учасники свята.

 
Переможці, організатори та учасники конкурсу «Чарівний мій Дніпропетровськ-2013».

 
Несподівано великий інтерес дніпропетровців викликала фотосесія «Я+улюблена книга моя».