26 Верес 2013
До бібліотеки – за консультацією

Вже не вперше на прохання відвідувачів  правової Громадської приймальні у  інформаційно-бібліографічний відділ Центральної бібліотеки запрошуються з лекціями  фахівці Дніпропетровського міського управління юстиції.

Цього разу виступ  державного виконавця Ленінського відділу  державної виконавчої служби  Волошина С.О. був присвячений порядку виконання рішень про стягнення аліментних платежів.

Присутні мали змогу отримати кваліфіковану відповідь на хвилюючі їх питання: після яких дій відкривається  виконавче провадження,  з яких видів доходу стягуються аліментні платежі, як отримати аліменти  на 18-річну дитину-студента та ін.

До цієї зустрічі фахівці інформаційно-бібліографічного відділу підготували  виставку літератури «Правове регулювання  аліментних зобов’язань». Популярністю серед учасників заходу  користувалися буклети «Заява про стягнення аліментів»  серії «Швидка правова допомога».

Інформаційно-бібліографічний відділ запрошує всіх бажаючих на  безкоштовні зустрічі з  юристами. Повідомити, яка  тематика лекцій  вас цікавить ви можете за телефоном : (056) 740-38-75.

Індивідуальні безкоштовні консультації фахівців міського управління юстиції надаються  кожні вівторок та четвер з 10.00 до 16.00 на V поверсі бібліотеки.