24 Жов 2013
Шлях книги

22 та 24 жовтня до Центральної бібліотеки завітали студенти Дніпропетровського училища культури. Їх цікавив шлях книги від надходження в бібліотеку до читача. Перш ніж книга потрапить до читача, вона проходить складний шлях обробки в різних структурних підрозділах бібліотеки.

З основними процесами комплектування, обробки, систематизації документів, організації каталогів, розподілом книг по підрозділам, організацією та використанням  основних фондів, студенти знайомилися у відділі комплектування, обробки літератури, організації та використання єдиного фонду.


Знайомство з відділами обслуговування розпочалося у інформаційно-бібліографічному відділі.Гостинно зустрічали студентів просторі читальні зали, відділ літератури іноземними мовами, слов’янський центр, абонемент. Співробітники електронного читального залу та Інтернет-центру розповіли про використання новітніх технологій в обслуговуванні користувачів.


Пізнавальною для студентів була зустріч у відділі документів з питань мистецтв. 

Письменник Євгеній  Васильович Білоусов розповів студентам про створення книги "Петриківка - перлина України", ознайомив з макетом майбутньої книги та запросив на презентацію книги, яка відбудеться в 2014 році.

Довідка: Євген Васильович Білоусов народився у 1952 році. Закінчив історичний факультет Дніпропетровського державного університету ім. Олеся Гончара. Працював у дніпропетровських школах № 51 та № 58, піонерським ватажком у Міжнародному дитячому центрі «Артек». Після переїзду родини у Крим обіймав посади директора музею планеризму (Коктебель) та  музею дельтапланеризму (Феодосія). Він – автор 50-ти книг, лауреат 26 міжнародних та Всеукраїнських конкурсів та премій, Національної премії України ім. Лесі Українки, переможець конкурсу «Краща книга України-2011», лауреат міжнародного диплому IBBY (ЮНЕСКО).