20 Січ 2014
«Подаруй дитині радість читання!»

Укрпошта організовує Всеукраїнську акцію з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання!», закликаючи всіх небайдужих до проблеми соціального сирітства в Україні долучитися до добродійності.
Акція, що відбуватиметься в рамках передплатної кампанії на 2014 рік, має на меті привернути увагу громадськості до проблем дітей-сиріт в Україні та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також надати вихованцям дитячих соціальних закладів можливість читати різні періодичні друковані газети і журнали.
Зробити добру справу може кожен бажаючий. Достатньо завітати до відділення Укрпошти та оформити передплату для будь-якого соціального закладу України на вітчизняні видання дитячої або юнацької тематики. Інформацію щодо дитячих закладів в певному регіоні та в Україні в цілому, а також найповніший перелік видань дитячої тематики можна отримати безпосередньо у поштовому відділенні.
Акція «Подаруй дитині радість читання» не вперше проводиться в Укрпошті. У 2010-2012 роках завдяки оформленню доброчинної передплати різними підприємствами, установами, банками, приватними підприємцями та звичайними людьми діти-сироти мали змогу отримати та читати яскраві та цікаві видання.
«Сподіваємось, що в цьому році нам знову вдасться подарувати обездоленим дітям радість читання, – зазначив генеральний директор УДППЗ «Укрпошта» Костянтин Кривенко. Взявши участь в акції, кожен своїм прикладом не лише привертає увагу широких громадських кіл до проблем дитячих соціальних закладів, а й дає можливість їх вихованцям, читаючи газети і журнали, повноцінно розвиватися».
Пам’ятаймо: наша небайдужість – щасливі посмішки дітей!

Детальніше ознайомитися з акцією можна також на сайті Укрпошти www.ukrposhta.ua в розділі "Акції та конкурси".