05 Лют 2014
Чорним по білому

11 січня за ініціативи Молодіжного центру Дніпропетровщини стартувало шоу поетів « Чорним по білому». Протягом декількох місяців молоді поети будуть змагатись за головний приз шоу - випуск авторського збірника віршів.

Сьогодні простежується тенденція поширення поезії серед молоді. Молоді поети організовують поетичні групи в соціальних мережах, літературні вечори в музеях і арт-кафе. Однак, поезія залишається не доступною та не цікавою для масової аудиторії. Саме тому створення шоу поетів стане переломним моментом в поетичному світі , адже проект призведе до формування абсолютно нового формату поезії , який дозволить вивести мистецтво складання віршів на новий рівень.

Шоу «Чорним по білому» - це поетичний конкурс, який представляє сучасну поезію масовій аудиторії у формі відео короткометражок , де сам поет стає героєм свого твору. Мета проекту - популяризувати поезію, зробити написання і читання віршів модним і цікавим, допомогти молодим поетам реалізувати себе і отримати досвід.

Шоу поетів «Чорним по білому» буде проходити в декілька етапів.

І етап шоу стартував 11 січня і триватиме до 7 лютого. В рамках нього всі бажаючі поети віком від 16 до 28 років можуть надсилати свої заявки на імеіл Молодіжного центру Дніпропетровщини: mc.dp@i.ua.

Після закінчення першого етапу компетентне журі проекту у складі, якого будуть талановиті люди Дніпропетровська безпосередньо особисто знайомі з мистецтвом, виберуть 10 фіналістів.

Під час головної частнини шоу поети отримують різні конкурсні завдання і за певний період часу їм потрібно проявити свій багатогранний талант і креативність: написати вірш на задану тематику , продумати сценарій відеоролика, стати його героєм ! Після, відеоролики будуть виставлені на огляд користувачів у інтернет мережі , де за них будуть голосувати. Поет, чий ролик збере найменшу кількість голосів залишає шоу.

Під час шоу «Чорним по білому» на учасників чекають цікаві та захоплюючі майстер класи і зустрічі з представниками світу мистецтва.

«Шоу поетів «Чорним по білому » є прямим доказом того, що поезія в XXI столітті жива! Вона стала більш пристосованою до сучасного світу, але від цього ще більш яскравою і неординарною»,-  сказав директор Молодіжного центру Дніпропетровщини Андрій Сухарєв.

Контакти прес-служби:

Піддубна Євгенія

Прес-центр КУ «Молодіжний центр Дніпропетровщини» ДОС»

067-833-18-58

Завантажити