05 Лист 2014
Практикум для бібліотечних працівників

В Центральній міській бібліотеці відбувся практикум  для бібліотечних працівників, які  ведуть Систематичні картотеки статей.  Підготували та провели практикум працівники Інформаційно-бібліографічного відділу.  Завідуюча організаційно-методичним відділом ЦБ Ніна Ваганова, відкриваючи практикум, підкреслила важливість цієї роботи.

Систематична картотека статей (СКС)  в бібліотеках Дніпропетровської ЦБС  для дорослих залишається лідером по  оперативності  відображення  актуальної інформації з різних питань суспільного життя, досягнень науки, техніки, культури.  Цій темі була присвячена консультація завідуючої інформаційно-бібліографічним відділом  Тетяни Глоби.  Вона  також розповіла про зміни у структурі  економічних  розділів  СКС. Про доповнення, які потрібно внести  у структуру картотеки з питань права, розповіла  провідний бібліограф Олена Козакова.

Інфотека  як частина довідково-бібліографічного апарату  теж потребує змін. Про її доповнення матеріалами для переселенців, по соціальному захисту різних верств населення та цікавими бізнес-проектами розповіла головний бібліограф Наталія Лагода.

Провідний бібліограф Надія Савицька ознайомила  слухачів з новинками краєзнавчої літератури. Їх  чимало отримала в цьому році  Центральна бібліотека:

· Белоусов Е.В. Петриковка - жемчужина Украины/Е. В. Белоусов, Днепропетровск: ИМА-пресс, 2014. - 159 с.
· Гуляев Г.И. История рода нашего: семейные рассказы/Г. И. Гуляев. - Дніпропетровськ: Свідлер А.Л, 2013. - 139 с.
· Жива пам'ять: Книга пам'яті про окуповане місто Дніпропетровськ у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1943 рр.- Дніпропетровск: Пороги, 2013. - 227 с.

· Кулічихін В.В. Метал і камінь пам`ятають: монументальна скульптура Дніпропетровська/дар. В. В. Кулічихін, С. М. Несмачний.- Дніпропетровськ: Типографія України, 2013. - 39 с.
· Кутняк Р.О. Сезони та стихії: мистецький проект, 1987-2014/дар. Р. О. Кутняк. -  К.: ARTSVIT галерея, 2014. - 111 с.
· Повік Герой в народі не вмира, який поліг на березі Дніпра: 1943-1944: 70-річчю форсування Дніпра та визволення Дніпропетровської області присвячується: фотоальбом: укр. та англ. мовами, 2013. - 343 с.
· Шевченко, С. Н. Трудовая слава Днепропетровщины/С. Н. Шевченко, Е. Д. Кучеров, С. В. Дорошев. - Днепропетровск: Лира, 2013. - 325 с.: ил.
Ці та ще багато інших нових,  цікавих видань по краєзнавству всі бажаючі  можуть прочитати у відділах  Центральної бібліотеки .

Довідки за телефоном: 740-38-75.

Завідувач інформаційно-бібліографічного відділу Тетяна Глоба